ÜRÜN ARAMA
Filters
Kapat

İADE ve DEĞİŞİM

Siparişinizi teslim aldıktan ürünlerinizden kaynaklanan bir problemden (hasar vs) dolayı ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız, ürünlerin elinizde geçtiği tarihten itibaren en geç 7 iş günü içerisinde iletişim formunu "ürünlerimi iade etmek istiyorum" konulu mail ile tarafımıza iade talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler sonucunda ürünleri tarafımıza gönderirken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bunlar;

  • Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir.
  • Ürünün, ürün sayfasında verilen bilgilerden farklı olması, hasarlı veya eksik olması durumunda herhangi bir kargo ücreti ödemeden MNG Kargo ile iade edilmelidir.  Farklı bir kargo firması ile alıcı ödemeli göndereceğiniz iadeler kabul edilmeyecektir.
  • Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz ve fatura altında bulunan ürün iade bölümünü doldurmanız gerekmektedir.
  • Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde kabul edilmemektedir.

Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve gerekli görüldüğü takdirde iadesi için onay verilecektir. Onay verildikten sonra ücret iadesi de dahil olmak üzere bu süreç ortalama 2-5 iş gününü almaktadır.