Hakkımızda

Gökhan Tekstil iplik, dokuma, boya/terbiye, dijital baskı, konfeksiyon ve nakış ünitelerinden oluşan havlu, bornoz, ev ve yatak giyimi, pamuklu dokuma kumaş üreten entegre bir kuruluştur. 1977 yılında aktif tekstil pazarlama ile faaliyete başlamış, 1987 yılından itibaren sanayi üretimine geçmiştir.

Gökhan Tekstil’in entegre tesislerinde, kalitesi dünyaca kabul edilmiş, Türk Ege Pamuğu işlenmektedir. Pamuğun yumuşak dokusu tüm doğallığıyla ipliğe, kumaşa, havluya ve bornoza yansıtılır. Gökhan Tekstil’in 40 yılı aşkın geçmişindeki başarının sırrı iş gücünün özverili, bilinçli ve tutku ile üretime katılması; yönetimin zamanında ve hızlı bir şekilde aldığı kararlar ile planlı büyümedir. Konfeksiyon üretiminin yüzde 95’i 4 kıtada 50’dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Gökhan Tekstil’in küresel pazarlarda güvenilir bir üretim ortağı olarak benimsenmesinin başlıca nedeni ürün ve hizmet kalitesi ile zamanında teslimatın ilke edinilmiş olmasına dayanmaktadır. 600’den fazla işgücü ile 65,000 m2 kapalı alanda çağdaş teknolojinin en gelişmiş makinaları ile üretim yapılmaktadır.

Gökhan Tekstil, dünyaca ünlü markalara fason üretimin yanında, 1999 yılından bu yana kendi markası “Soft Cotton” için de üretim yapmaktadır. 4 kıtada onlarca ülkeye satılan koleksiyon, üst düzey kalitede havlu, bornoz, terlik ve banyo paspası modellerinden oluşmaktadır. Mevsimsel koleksiyon dinamizmi ile zenginleştirilen “Soft Cotton” markası Çin’den Amerika’ya, Rusya’dan Avrupa’ya birçok ev tekstili butiğinde ve internet mağazasında müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Faaliyet gösterilen tüm alanlarda, çalışanlarının mutluluğundan alınan güç ile “en iyiyi arayan müşteriler” için vazgeçilmez olmak misyon olarak benimsenmiştir. Gökhan Tekstil’in geçmişindeki başarıları gelecekte ulaşacağı noktaların ipuçlarını vermektedir.

 

Misyon

Hizmetlerimizi kaliteli, dinamik ve yenilikçi bir biçimde sunarak müşterimizin beklentilerini en üst düzeyde yerine getirmek.

Vizyon

Kalite, dinamizm ve yenilikçilik ile bilinirliğimizi üst düzeye taşıyarak; sektörümüzde güvenilir bir tedarikçi ve sağladığımız çalışma ortamı ile çalışanlarımız için vazgeçilmez bir firma olmak.